La référence culturelle en Essonne

Avec la carte de fidélité

Profitez de nombreux avantages

Překážka jako cesta
9,99 €
Haut de page

Překážka jako cesta


  • Audiolibrix
  • Date de parution : 14/03/2022
E-book – ePub – pas de protection

Pokud se cítíte frustrovaní, demoralizovaní nebo uvízlí ve vyjetých kolejích, tato kniha vám může pomoci proměnit vaše problémy v životní příležitosti.

RYAN HOLIDAY čerpá ze stoické filosofie a ukazuje nám, že to, co blokuje naši cestu, ve skutečnosti otevírá cestu novou a lepší.

Stoické zásady lze použít k překonání obtížných nebo dokonce nemožných situací. Stoikové se soustředí na věci, které můžou ovlivnit, a naopak se nezabývají věcmi, které nejsou v jejich moci. Každou novou překážku proměňují na příležitost stát se lepším, silnějším a odolnějším.

Kniha Překážka jako cesta se stala kultovní klasikou, kterou si oblíbili čtenáři po celém světě. K fanouškům patří bývalý guvernér a filmová hvězda Arnold Schwarzenegger, ikona hip hopu LL Cool J, irský tenisový profesionál James McGee, ale třeba i trenéři a hráči vítězných týmů jako New England Patriots, Seattle Seahawks, Chicago Cubs a mužský basketbalový tým University of Texas.

 

 

"Kniha, kterou by měl číst před spaním každý budoucí i současný lídr kdekoli na světě."

ROBERT GREENE, autor knihy 48 zákonů moci a Mastery

 

"Nejdřív to byl Marcus Aurelius, potom Fridrich II. Veliký… a teď jste to vy. Tahle kniha plná překvapení vám ukáže, jak si cestou přijetí překážek a výzev vytvořit zázračný život."

CHRIS GUILLEBEAU, autor knihy Startup za pakatel

 

Překážky na mě útočí celý život. Překonat je a dosáhnout úspěchu chce praxi (a odříkání). Ryanova kniha je skvělý návod jak na to."

JAMES ALTUCHER, investor a autor knihy Zvolte sebe!

 

"Pokud existuje kapesní příručka pro rytíře Jedi, je to tahle kniha. Překážka jako cesta od Ryana Holidaye nabízí koncentrovaný odvar z nadčasové techniky sebeovládání, se kterou dobili svět filozofové a průkopníci od Alexandra Velikého přes Marca Aurelia až po Steva Jobse. Řiďte se těmito zásadami a ve vašem životě nastane absolutní převrat. Jak píše Ryan Holiday: 'Je to jednoduché, jen to není snadné.' Tuhle knihu si přečtěte."

STEVEN PRESSFIELD, autor knihy Válka umění a Ohnivá brána

 

"Ryan Holiday nás učí, jak ze sebe vykřesat to nejlepší. Těžkým věcem se většina z nás celý život vyhýbá. Holiday odhaluje, jak nesmírně chybný je takový přístup k životu, a nabízí nám místo něj filozofii stoiků, jejichž nadčasové učení vede od strachu, těžkostí a ochromení k vítězství."

SHARON LEBELL, autorka knihy The Art of Living

 

 

 

 

Ce livre est classé dans les catégories :

Vous aimerez aussi

Les lecteurs en parlent

Aucun commentaire n'a été posté sur ce livre.

Ajouter votre commentaire
9,99 €
?
Vérifier la compatibilité de vos supports

Fiche technique

  • Date de parution : 14/03/22
  • Éditeur : Audiolibrix
  • EAN : 9788088407171
  • Format : ePub

Détails du fichier

  • ePub
  • Protection numérique : pas de protection